Sürüngenler

5 adet ürün var.
Sayfa Görünümü

Sürüngenler

 

Evde beslenen sürüngenler için oluşturulan kategoride, tavşan, hamster gibi hayvanların ihtiyaç duyabilecekleri mamaların ve onların bağışıklık sistemini destekleyecek olan ürünlerin satışı yapılmaktadır. Bu kategoride yer alan ürünler birbirinden farklı ve kaliteli ürünlerdir. Kişilerin güvenle kullanabilecekleri ürünler, hayvanla...

Sürüngenler

 

Evde beslenen sürüngenler için oluşturulan kategoride, tavşan, hamster gibi hayvanların ihtiyaç duyabilecekleri mamaların ve onların bağışıklık sistemini destekleyecek olan ürünlerin satışı yapılmaktadır. Bu kategoride yer alan ürünler birbirinden farklı ve kaliteli ürünlerdir. Kişilerin güvenle kullanabilecekleri ürünler, hayvanların dostudur ve onların en sağlıklı şekilde hareket edebilmelerini sağlamaktadır. Bu kategorinin ürünleri, uzun yaşam süresi bulunmayan hayvanların daha uzun süre yaşamalarını ve yaşlandıklarında dahi sağlıklı kalmalarını sağlamak için hazırlanmıştır.

 

Sürüngenler kategorisinde yer alan ürünlerin fiyatları, mama kategorisine dahil olmaları dolayısıyla çok uygundur. Her bütçeye hitap edecek bir çeşit ürünün bulunduğu kategoride, toplu alım yapılmak istendiğinde ekstra indirim sağlanmaktadır. Bu gibi durumlarda müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçilebilir.

Daha az
Daha fazla