Renk Değiştiren Sihirli Kupa

192 adet ürün var.
Sayfa Görünümü

Renk Değiştiren Sihirli Kupa

Renk değiştiren sihirli kupa son zamanlarda rutinleşen dünyada farklılığın bir başka örneklerinden biri olabilir. Soğukken siyah olan sihirli kupa ısındıktan sonra farklı mesajların yer aldığı beyaz ve sevimli bir kupa haline dönüşmektedir. İster sevdiklerinizi ne kadar sevdiğinizi belirten bir mesaj ekleyin istersen...

Renk Değiştiren Sihirli Kupa

Renk değiştiren sihirli kupa son zamanlarda rutinleşen dünyada farklılığın bir başka örneklerinden biri olabilir. Soğukken siyah olan sihirli kupa ısındıktan sonra farklı mesajların yer aldığı beyaz ve sevimli bir kupa haline dönüşmektedir. İster sevdiklerinizi ne kadar sevdiğinizi belirten bir mesaj ekleyin isterseniz meslekleri ile ilgili bir içerik ekleyin. İçerik ne olursa olsun renk değiştiren sihirli kupalar ile içecekler gerçekten insanın içini ısıtacak bir forma dönüşebilir.

Renk değiştiren sihirli kupa normal hali ile siyah bir renk görünümüne sahiptir. Kupanın içerisine sıcak bir içecek konulduğunda kupa beyaz renk alır. Dönüşüm sırasında ise daha önceden belirlenmiş olan mesaj ortaya çıkar.

Daha az
Daha fazla