Pet Shop

293 adet ürün var.
Sayfa Görünümü

 Pet Shop

Evlerin neşe kaynağı evcil hayvanların ihtiyaç duyduğu ürünlerin satışının yapıldığı pet shop kategorisinde yer alan ürünler, kuştan balığa, kediden köpeğe tüm hayvanlara hitap etmektedir. Hayvanların ihtiyaç duyabileceği mamalara, ev aletlerine, uyku odalarına ve daha fazlasına yer verilen kategorinin ürünleri, hayvanların da birer ca...

 Pet Shop

Evlerin neşe kaynağı evcil hayvanların ihtiyaç duyduğu ürünlerin satışının yapıldığı pet shop kategorisinde yer alan ürünler, kuştan balığa, kediden köpeğe tüm hayvanlara hitap etmektedir. Hayvanların ihtiyaç duyabileceği mamalara, ev aletlerine, uyku odalarına ve daha fazlasına yer verilen kategorinin ürünleri, hayvanların da birer canlı olduğu ve ihtiyaçlarının olabileceği düşünülerek hazırlanmıştır.

 

Pet shop kategorisinde yer alan ürünler, hayvanların sağlığı düşünülerek tasarlanmıştır. Tüm kontrolleri tamamlanmış olan ürünler, hangi hayvan söz konusu olursa olsun, herhangi bir sağlık sorununa neden olmamaktadır. Hayvanların keyifle tüketeceği mamaların bulunduğu kategoride yer alan ürünler, onların daha rahat uyumaları ve daha çok oyun oynamaları için düzenlenmiş ürünlerle doludur. Pet shop kategorisi 6 ana kategoriye ayrılmış, bu sayede kişilerin aradıkları ürünleri bulabilmeleri kolaylaştırılmıştır. Bu kategoriler:

şeklindedir. Bu şekilde kişiler hayvanlarının cinsine göre kendileri için en uygun olan ürünleri daha hızlı ve pratik bir şekilde tercih edebilme şansına sahip olacaktır.

 Pet Shop Ürünleri

Pet shop kategorisinde yer alan ürünler, hayvanların ihtiyaç duyabileceği tamamen gerekli ürünlerdir. Kedi mamaları ve aksesuar kategorisinde yer alan ürünler, adından da anlaşılacağı şekilde kedilere hitap etmektedir. Farklı cins ve yaşlardaki kediler için farklı cins mamalar tercih edilebilir. Kedilerin evin içerisinde oynayabileceği oyuncaklara ve kedi tasmalarına da bu kategoride yer verilmiştir. Köpek mamaları aksesuar bölümü yine aynı şekilde hazırlanmıştır. Akvaryum aksesuar bölümünde balıkların yaşadıkları yeri güzelleştirecek ürünlere yer verilmiştir. Pet aksesuarları diğer hayvanlar için oluşturulmuş bir aksesuar bölümüdür. Kuş aksesuarları kuş kafeslerine hitap etmektedir. Sürüngenler kategorisinde yer alan ürünler ise, daha çok kaplumbağa tarzı hayvanlar için hazırlanmış ürünlerdir.

 Pet Shop Fiyatları

Pet shop kategorisinde yer alan ürünlerin fiyatları, hayvanların ihtiyaçları düşünülerek hazırlanmaları sonucunda olabildiğince uygun tutulmuştur. Kişilerin bütçelerini zorlamayacak şekilde hazırlanmış olan ürünler, çok fazla seçenekleri olmaları dolayısıyla kişiler için bir tercih fırsatıdır. Yani kişiler kendi bütçeleri doğrultusunda uygun ürünleri tercih edebilir, bütçelerinin el verdiği şekilde davranabilir. Son olarak mama kategorisinde yer alan ürünlerin toplu satın alınması, daha uygun ücretler oluşmasını sağlamaktadır.

Daha az
Daha fazla

Pet Shop