Maketler

18 adet ürün var.
Sayfa Görünümü

Maketler

Çocuklar ve bebekler için eğitici öğretici nitelik taşıyan maketler, güzel bir zaman geçirme ve eğlenme aracıdır. Çocuğun cinsiyetine göre tercih edilebilecek bu eğlenceli figürler, ebeveynlerin çocukları ile iyi zaman geçirmesini sağlayacak niteliktedir. Çocukların hayal güçlerini geliştirecek olan bu ürünler, çocukların bilgisayar, te...

Maketler

Çocuklar ve bebekler için eğitici öğretici nitelik taşıyan maketler, güzel bir zaman geçirme ve eğlenme aracıdır. Çocuğun cinsiyetine göre tercih edilebilecek bu eğlenceli figürler, ebeveynlerin çocukları ile iyi zaman geçirmesini sağlayacak niteliktedir. Çocukların hayal güçlerini geliştirecek olan bu ürünler, çocukların bilgisayar, telefon ve tablet başında geçirdikleri sürelerden daha kıymetlidir. Çocukların zekasını köreltici değil, güçlendirici niteliktedir. Dolayısıyla her evde bulunması gereken ürünlerdir.

Maketler çocuklar için bir oyun kaynağı olarak değerlendirilse de, hafızalarına ve zekalarına olan etkileri büyüktür. Maketler çocukların olmazsa olmazı niteliği taşımaktadır. Bunun yanı sıra fiyatları oldukça uygundur. Aileleri zorlayacak bir fiyat teklifi yapılmamaktadır, üründen ürüne her bütçeye hitap eden ürünlere yer verilmiştir. 

Daha az
Daha fazla