Peruklar

22 adet ürün var.
Sayfa Görünümü

Peruklar

Özellikle gece davetlerinde tercih edilen farklı renk ve tiplerdeki peruklar, kişilerin kostümlerini renklendirecek ve onlara farklı bir hava katacaktır. Tüm peruk seçenekleri, farklı kafa yapıları hesap edilerek düzenlenmiştir. Her bir ürün doğal olarak üretilmiş, insanın cildine kesinlikle zarar vermeyecek ürünlerdir. Yalnızca geceler...

Peruklar

Özellikle gece davetlerinde tercih edilen farklı renk ve tiplerdeki peruklar, kişilerin kostümlerini renklendirecek ve onlara farklı bir hava katacaktır. Tüm peruk seçenekleri, farklı kafa yapıları hesap edilerek düzenlenmiştir. Her bir ürün doğal olarak üretilmiş, insanın cildine kesinlikle zarar vermeyecek ürünlerdir. Yalnızca geceleri değil, günlük hayatta da sık kullanıma uygun ürün seçenekleri bulunmaktadır. Kişiler kendilerine yakışacaklarını düşündükleri bir renge karar veremiyorlarsa, bu ürünleri kullanarak renk hakkında bilgi sahibi olabilir.

Peruk seçenekleri, kişilerin bütçeleri için en uygun seçenekler düzenlenerek oluşturulmuştur. İstenirse kısa, istenirse uzun ya da şekilli saç tercih edilsin, her bir tip için fiyat seçeneği en uygunudur. Peruk takarken cildine bir zarar gelip gelmeyeceğini merak eden kişiler, ürünlerimizden faydalanarak gelecek zararı engelleyebilir. Peruk seçeneklerimiz son derece kaliteli ve muazzam ürünlerdir.

 

Daha az
Daha fazla