Tesbih ve Zikirmatik

5 adet ürün var.
Sayfa Görünümü

Tesbih Zikirmatik

Özellikle yaşı ilerilere varmış kişilerin kullanmaya ihtiyaç duydukları tesbih zikirmatik kategorisi ürünleri, edilen duanın kaç adet olduğunu saymak için hazırlanmıştır. Hafızaları iyi olmayan ve kaç dua okuduklarını akıllarında tutamayan kişilerin kullanmaları gereken bu ürünler, farklı renk seçenekleri ile alıcılarını beklem...

Tesbih Zikirmatik

Özellikle yaşı ilerilere varmış kişilerin kullanmaya ihtiyaç duydukları tesbih zikirmatik kategorisi ürünleri, edilen duanın kaç adet olduğunu saymak için hazırlanmıştır. Hafızaları iyi olmayan ve kaç dua okuduklarını akıllarında tutamayan kişilerin kullanmaları gereken bu ürünler, farklı renk seçenekleri ile alıcılarını beklemektedir. Uzun süre kullanıma uygun olan ürünlerin, şarjları kolay kolay bitmemektedir. Dolayısıyla kişiler bir tane edindiklerinde, birkaç sene kullanabileceklerdir.

Tesbih zikirmatik ürünleri, önemli bir gereksinim olmaları dolayısıyla uygun fiyatlıdır. Farklı renk seçenekleri olan ürünler, son derece kalitelidir. İsteyen kişiler toplu sipariş verebilir. Toplu alındığında fiyatlar daha da düşmektedir. İstenirse bir adet, istenirse 100 adet sipariş edilebilecek bu ürünler, yolda, otobüste, işte, evde, hayatın her köşesinde rahatça kullanılabilen ürünlerdir.

Daha az
Daha fazla