Mevlüt Şekerleri

1 Ürün var.
Sayfa Görünümü

Mevlüt Şekerleri

Bebekler için düzenlenen mevlütlerde ikram edilen mevlüt şekerleri, aynı zamanda kişilerin evlerinin bir köşesinde ömür boyu saklayabilecekleri bir dekordur. Bebeklerin o günlerinin sürekli olarak hatırlanması amacıyla hazırlanan bu tarz hediyeler, muhteşem bir anı niteliği taşımaktadır. Farklı renk ve tiplerde üretilen mevlüt ş...

Mevlüt Şekerleri

Bebekler için düzenlenen mevlütlerde ikram edilen mevlüt şekerleri, aynı zamanda kişilerin evlerinin bir köşesinde ömür boyu saklayabilecekleri bir dekordur. Bebeklerin o günlerinin sürekli olarak hatırlanması amacıyla hazırlanan bu tarz hediyeler, muhteşem bir anı niteliği taşımaktadır. Farklı renk ve tiplerde üretilen mevlüt şekerleri, çocuğun cinsiyetini ve anne babanın zevkine göre tercih edilebilir. İsteyen kişiler kendi hayalindeki mevlüt şekerini de yaptırabilir.

Mevlüt şekerleri toplu satılan ürünlerden oldukları için, fiyatları son derece uygundur. Her bütçeye hitap edecek tipte mevlüt şekeri mevcuttur. Kişi kendisi için en uygun şekeri tercih edebilme lüksüne sahiptir. Toplu alımlarda adet sayısı büyüdükçe birim başına düşen ücret azalmaktadır. Anne babanın ihtiyaçlarının arttığı bu günlerde, gereksiz masraf yapılmayacak ve alınacak ürünler en uygun fiyatlarla tercih edilebilecektir.

Daha az
Daha fazla