Kumbaralar

10 adet ürün var.
Sayfa Görünümü

Kumbaralar

Çocukların tasarruf edebilme niteliği kazanmasını sağlamak amacıyla üretilmiş olan kumbaralar, aynı zamanda çocuğun biriktirdiği paraları ile bir şeyler yapabildiğini onlara gösterebilmek için üretilmiş eğitici araçlardır. Çocukların ufacık da olsa birikim sağlayabilmesi adına, farklı tip ve renklerde kumbaralar üretilmiştir. Kumbaran...

Kumbaralar

Çocukların tasarruf edebilme niteliği kazanmasını sağlamak amacıyla üretilmiş olan kumbaralar, aynı zamanda çocuğun biriktirdiği paraları ile bir şeyler yapabildiğini onlara gösterebilmek için üretilmiş eğitici araçlardır. Çocukların ufacık da olsa birikim sağlayabilmesi adına, farklı tip ve renklerde kumbaralar üretilmiştir. Kumbaranın stilinin çocuğun dikkatini çekecek şekilde olması gerekmektedir. Bu durum çocuğun kumbaraya olan ilgisini arttıracak ve onu para biriktirmeye yöneltecektir.

Çocuklara alınabilecek güzel hediyeler arasında yer alan kumbaralar, davetlerde hediye niteliğinde de verilebilir. Kumbara fiyatları oldukça uygundur, kişi kendine ve bütçesine en çok uyan kumbarayı tercih edebilme lüksüne sahiptir. Web sitemiz üzerinde satışa sunulan kumbara modelleri, gerçekten kaliteli ve desenleriyle fark yaratacak modellerdir.

Daha az
Daha fazla